Usługi

Porady prawne dla wszystkich klientów

Z porad prawnych korzystają zarówno osoby prywatne, jak i klienci prowadzący działalność gospodarczą. Do takiego szerokiego grona klientów swoje usługi kieruje kancelaria prawna Toruń.

Kancelaria prawna Toruń: czym wyróżnia się spośród innych kancelarii?

Kancelaria prawna Toruń prowadzi działalność od dwóch dekad. Jest firmą rodzinną, w której pracują prawnicy mający bogate doświadczenie w zakresie różnych dziedzin prawa. Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, podatkowym, gospodarczym i medycznym. Prawnik Toruń może brać udział równie w mediacjach. Duże doświadczenie sprawia, że może on reprezentować klientów przed sądami na każdym etapie postępowania. Zarówno w sądach, jak i poza nimi prawnik Toruń może bardzo skutecznie walczyć o sprawy wszystkich swoich klientów.

Jaki jest zakres usług, które świadczy kancelaria?

Kancelaria Toruń jak już wspominaliśmy – kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli chodzi o klientów biznesowych, to kancelaria kieruje swoją ofertę do firm działających w różnych branżach. Firmom proponuje stałą obsługę prawną na bardzo dogodnych warunkach. Także klienci indywidualni mogą liczyć na to, że adwokat z Torunia będzie ich wspierał na każdym etapie postępowania przed sądem oraz urzędami. Porad prawnych udziela zarówno w siedzibie kancelarii, jak i online. Porady prawne, których udziela adwokat Toruń pod względem merytorycznym stoją na bardzo wysokim poziomie.