Jak dopasować idealny biustonosz?
Moda

Jak dopasować idealny biustonosz?

W sklepach z bielizną możemy znaleźć bardzo duży wybór biustonoszy i staników dla kobiet, a każdy z nich różni się rozmiarem miseczki, obwodem oraz wykrojem. Jak zatem dobierać gorsenia biustonosze, aby idealnie pasował do sylwetki kobiety? Na co zwrócić uwagę przy zakupie biustonosza? Istnieje wiele przesłanek, które tyczą się biustonoszy i ich odpowiedniego doboru. Możemy wybrać tradycyjny biustonosz sportowy, biustonosz pusch-up bądź dopasowany do sylwetki stanik.

Biustonosze pusch-up nie tylko dla kobiet z małymi piersiami

To nie prawda że biustonosze pusch-up sa przeznaczone wyłącznie dla kobiet z małym biustem. Gorsenia biustonosze duże rozmiary także mogą być wyposażone w dodatkowe poduszki, aby ładnie prezentowały się na biuście kobiecym. Uformowanie wkładki pozwala także wyrównać wszystkie nierówności i niedoskonałości, szczególnie kiedy kobieta zmaga się z problemem nierównych piersi. Sprawdź gorsenia sklep internetowy i znajdź odpowiedni asortyment, zgodny z rozmiarem który nosisz na co dzień. A jeżeli masz wątpliwości czy dany biustonosz będzie dobrze dobrany, konsultantka pomoże ci w sprawdzeniu dokładnych wymiarów biustu.

Wkładki w stanikach to nie tylko efekt pusch-up

Warto tutaj dodać, że wkładki do stanika nie dają jedynie efektu pusch-up, ale również pięknie podkreślają inne części ciała, wyrównują nierówny biust i powiększają go optycznie oraz uwydatniają. Wybierając staniki gorsenia z pewnością znajdziecie nie tylko właściwy krój biustonosza, ale także odpowiedni rozmiar, dzięki któremu wasz biust zostanie podkreślony i wyeksponowany przy wybranym stroju. Wkładki w biustonoszu doskonale układają się zarówno pod małymi jak i dużymi piersiami, dodając uroku każdej kobiecie.