Usługi

Porady prawne z różnych dziedzin prawa

Z pomocy adwokata można skorzystać w bardzo wielu sytuacjach. Z usług, które świadczy kancelaria prawna Toruń mogą skorzystać nie tylko osoby, które mają problemy prawne.

Kancelaria prawna w Toruniu – do kogo skierowana jest oferta?

Kancelaria prawna Toruń swoją ofertę kieruje do bardzo szerokiego grona klientów. Z oferty, którą przygotowała kancelaria prawna Toruń mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Prawnik Toruń może reprezentować klientów nie tylko przed sądami, ale także przed organami administracji publicznej. Ponadto prawnik może brać udział w mediacjach. W przypadku klientów biznesowych, może podjąć się prowadzenia zarówno jednorazowej sprawy, jak i stałej obsługi prawnej. Szeroka wiedza i duże doświadczenie zawodowe sprawiają, że adwokat Toruń świadczy usługi prawne na bardzo wysokim poziomie.

Adwokat Toruń: w jakim prawie się specjalizuje?

Kancelaria Toruń to duża kancelaria rodzinna. W ramach oferowanych usług prawnych kancelaria udziela pomocy prawnej z: prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, podatkowego, medycznego. Dodatkowo kancelaria Toruń specjalizuje się w prawie gospodarczym. Wysokość wynagrodzenia, które pobiera adwokat zawsze jest ustalane indywidualnie. Z pewnością osoby, które interesują porady prawne, których udziela adwokat Toruń docenią to, że kontakt jest wyjątkowo wygodny. Z kancelarią można kontaktować  się wysyłając e-maila lub telefonicznie. Każdy klient może więc wybrać najbardziej dogodną dla siebie formę.