Jaki biustonosz przy szerokim rozstawie biustu?
Moda

Jaki biustonosz przy szerokim rozstawie biustu?

Każda kobieta ma inny biust i inaczej dobiera do swojej sylwetki gorsenia biustonosze. Wybór właściwego rozmiaru oraz fasonu biustonosza to podstawowa kwestia przy zakupie bielizny damskiej, aby mogła ona właściwie leżeć i podkreślać kobiece kształty. Warto zatem wiedzieć, jak mierzyć swoje ciało w biuście oraz jak wybrać odpowiedni rozmiar, aby biustonosz był dobrze dopasowany.

Jaki masz rozstaw biustu?

Jeżeli masz szeroki rozstaw biustu, dobór odpowiedniego biustonosza może być bardziej skomplikowany, dlatego warto zapoznać się z odpowiednimi informacjami dotyczącymi rozmiarów biustonoszy. Nie tylko gorsenia biustonosze duże rozmiary pasują dla kobiet który e mają szeroki rozstaw biustu, można mieć bowiem niewielkie piersi z szerokim rozstawem i potrzebować nieco inaczej uszytego biustonosza. Odwiedzając gorsenia sklep internetowy, znajdziesz nie tylko biustonosze z szerokim rozstawem biustu, ale również staniki sportowe, biustonosze pusch-up i wiele innych modeli, wśród których każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Dlaczego wybór odpowiedniego stanika jest tak istotny?

Wybierając staniki gorsenia, musimy wziąć pod uwagę ich dokładny rozmiar, albowiem od właściwie dopasowanego biustonosza zależy jak będzie układała się bluzka bądź sukienka na biuście. Właściwie dobrany stanik powinien przylegać idealnie do skóry i tworzyć ze sobą jedność. Jeżeli wybierzemy nieodpowiedni fason czy rozmiar, będzie on nam przeszkadzał, uwierał i odstawał w wielu miejscach, co popsuje cały wizerunek kreacji w którą się ubierzemy. Źle dobrany stanik to także problemy z kręgosłupem i niewygodne funkcjonowanie na co dzień, na przykład przy uprawianiu sportu bądź wykonywaniu innych codziennych czynności.