Pozyskiwanie pieniędzy dla firm
Dla firm

Pozyskiwanie pieniędzy dla firm

W najbliższych latach polskie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o przyznanie dodatkowych środków pochodzących z funduszy europejskich. Takie dofinansowania dla firm są bezzwrotne i pozwalają na zakup nowoczesnego sprzętu czy oprogramowania, rozbudowę nieruchomości lub wdrożenie działań pro-ekologicznych. Co trzeba zrobić, żeby z nich skorzystać?

Co pomaga uzyskać dotację?

Aby pozyskiwanie dotacji zakończyło się sukcesem, warto wiedzieć jak się za to zabrać w najbardziej profesjonalny sposób. Jest wiele czynników, które mogą przesądzić o tym, że dodatkowe pieniądze na rozwój otrzyma ta, a nie inna firma. Kluczowe znaczenie będzie mieć wybór odpowiedniego programu, z którego ma pochodzić dofinansowanie.

Trzeba też umieć poprawnie sformułować zarówno cele, działania, jak i rezultaty projektu. Oprócz tego żeby zwiększyć swoje szanse na dotacje dla firm, należy zadbać również o konkretny harmonogram oraz kosztorys.

Profesjonalne wsparcie w uzyskaniu dotacji

Leyton to międzynarodowa firma konsultingowa, która wspiera inne przedsiębiorstwa w takich obszarach jak dotacje na rozwój firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu może się ona pochwalić wysokim wskaźnikiem uzyskanych dotacji dla swoich klientów.

Specjaliści z Leyton przeanalizują pomysł i pomogą w doborze odpowiedniego źródła finansowania, o które można się ubiegać. Co więcej zajmą się przygotowaniem niezbędnej dokumentacji i monitorowaniem całego procesu.