Usługi

Zaplanuj wakacje w ciekawej okolicy

Nie wiesz gdzie wyjechać z rodziną na wakacje? Szukasz cichego i ustronnego miejsca, gdzie będziesz mógł wypocząć na letnim urlopie? Mieszkasz w Białymstoku i chciałbyś wyjechać tylko na weekend za miasto? Oferta jaką przygotował Hotel Białystok jest skrojona na każdą kieszeń i zapewnia naprawdę moc atrakcji. Wakacje na Podlasiu to z jednej strony możliwość skorzystania z uroków leśnych, z drugiej niedaleka podróż za miasto. Jeżeli nie lubisz daleko wyjeżdżać, a czas wolny chcesz spędzić w gronie rodzinnym wśród zieleni, lasy Puszczy Knyszyńskiej i nasz hotel to doskonałe miejsce na urlop.

Cisza i świeże powietrze to podstawa wypoczynku

W poszukiwaniu najlepszej opcji wypoczynku na weekend, warto wybrać miejsce oddalone niewiele kilometrów od miejsca zamieszkania, aby nie spędzić całego dnia w samochodzie. To tylko pół godziny jazdy od centrum Białegostoku, dlatego Hotel w Białymstoku jest idealną opcją dla rodziców z dziećmi, które nie mogą bądź nie lubią dalekich podróży. Staw z rybami, leśne kompleksy, świeże powietrze i cisza. To wszystko możemy znaleźć w zacisznej okolicy na Podlasiu. Dysponujemy dużą bazą miejsc noclegowych, dzięki czemu możecie państwo przyjechać w kilka rodzin i zaplanować wspólny weekend w doskonałej atmosferze.

Oferta nie tylko na wakacje dla rodzin

Jeżeli mieszkasz w Białymstoku z pewnością wiesz gdzie znajduje się Bobrowa Dolina. To zaledwie pół godziny drogi od centrum miasta, a wybierając się na dłużej możesz w hotelu zarezerwować noclegi Białystok dla siebie i całej rodziny bądź dla znajomych. Oferta jest skierowana do szerokiej grupy osób, może z niej skorzystać rodzina z dziećmi, grupa przyjaciół, a nawet ekipa z firmy, której właściciel szuka miejsca na imprezę integracyjną.