Usługi

Zaplanuj ciekawą imprezę integracyjną

Jeżeli jesteś właścicielem niewielkiej firmy i szukasz sposobu, aby zintegrować swoich pracowników do lepszej pracy, a dodatkowo planujesz szkolenie, koniecznie zaplanuj ciekawą imprezę integracyjną za miastem. Hotel Białystok zaprasza wszystkie zorganizowane grupy, w swojej ofercie mamy aż 70 miejsc noclegowych. Dzięki wyposażeniu w sale konferencyjne, możecie państwo zorganizować wszystkie niezbędne konferencje i szkolenia, aby później doskonale bawić się w malowniczej okolicy, jaka znajduje się wokół hotelu.

Zapraszamy do hotelu w Białymstoku

Jeżeli szukasz ustronnego miejsca, znajdującego się gdzieś daleko za miastem, Hotel Białystok to doskonale do tego przystosowane miejsce. Tutaj możesz przyjechać na zorganizowane spotkanie biznesowe, a Hotel w Białymstoku zapewni nie tylko miejsca noclegowe, ale również doskonałą zabawę po męczących szkoleniach. Dysponujemy wiatą grillową, w której pomieści się nawet 100 osób, dzięki czemu nawet w niepogodę będziecie mogli państwo świetnie się bawić. Dodatkowo w ofercie hotelu znajduje się restauracja, sauna oraz bilard, wszystko to aby umilić państwu czas wolny.

Imprezy integracyjne z noclegiem w Białymstoku

Wybierając miejsce na imprezę integracyjną za miastem, warto pomyśleć o noclegach, aby nikt nie musiał wracać po nocy do miasta. Oferujemy noclegi Białystok dla 70 osób, dlatego warto nawet kilkudniowy wyjazd integracyjny zorganizować właśnie w naszym hotelu. Za miastem, w pięknej malowniczej okolicy, ze stawami rybnymi w tle. Hotel Białystok ma wiele atrakcji i zalet, które powinniście państwo samodzielnie przetestować, aby przekonać się że warto do nas przyjechać. Już dziś sprawdź wolne terminy i zaplanuj wyjątkową imprezę integracyjną dla swojej firmy.