Nowoczesne mieszkania w poznańskiej dzielnicy Piątkowo
Nieruchomości

Nowoczesne mieszkania w poznańskiej dzielnicy Piątkowo

Rynek nieruchomości w Poznaniu jest naprawdę wyjątkowo bogaty i różnorodny. Osoby, które interesują mieszkania z rynku pierwotnego, mają do wyboru mieszkania o różnym metrażu i różnej liczbie pokoi. Są wśród nich mieszkania 3 pokojowe Poznań.

Mieszkania 3 pokojowe Poznań: jakie mają zalety?

Mieszkania 3 pokojowe Poznań z rynku pierwotnego to mieszkania nowe, które nigdy wcześniej nie były zamieszkane. Lokale można kupić bezpośrednio od dewelopera. Oznacza to, że mieszkania 3 pokojowe Poznań sprzedaż dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Są nowoczesne i komfortowe, rozmieszczenie i forma pokojów jest sprzyjająca do nowoczesnej aranżacji. Apartamenty budowane są zgodnie z obecnymi trendami. Projektanci zadbali o to, aby wszystkie pomieszczenia miały duże okna i efekt dużej przestrzeni. Mieszkania znajdują się między innymi w dzielnicy Piątkowo.

Na co można liczyć na Piątkowie?

Kupując mieszkanie 3 pokoje Piątkowo mieszkańcy mogą liczyć na szereg udogodnień. Każde mieszkanie zapewnia obszerny balkon bądź loggię. Deweloper pomyślał o zmotoryzowanych mieszkańcach. Osoby, które chcą kupić lokal mogą korzystać z 2 poziomowej hali garażowej. Pomieszczenia mają bardzo zróżnicowany metraż. Deweloper proponuje mieszkania 3 pokojowe Piątkowo o powierzchni od 58,21 m2 do 61,80 m2. W budynku przewidziane zostały komórki lokatorskie oraz miejsce do przechowywania rowerów. Budynek składa się z 15 pięter.