Mieszkania 3 pokojowe w Poznaniu z rynku pierwotnego
Nieruchomości

Mieszkania 3 pokojowe w Poznaniu z rynku pierwotnego

Mieszkania z rynku pierwotnego cieszą się w Poznaniu bardzo dużym zainteresowaniem. W czołówce tych, które sprzedają się naprawdę wyjątkowo dobrze znajdują się mieszkania 3 pokojowe Poznań.

Wysoki standard mieszkań

Mieszkania 3 pokojowe Poznań są już gotowe do sprzedaży albo znajdują się w budynkach, które w bardzo krótkim czasie zostaną oddane do użytku. Oznacza to, że osoby, które interesują mieszkania mogą je kupić niemal od ręki. Nowe mieszkania 3 pokojowe Poznań sprzedaż dostępne są w wielu dzielnicach. Poznańscy deweloperzy oferują sprzedaż także w bardzo popularnej wśród Poznaniaków dzielnicy Piątkowo. Lokalizacja jest idealna dla osób, które nie lubią tłocznego centrum miasta, a preferują zieleń i ciszę. Usytuowane są w nowoczesnych, posiadających aż 4 windy 15 kondygnacyjnych budynkach. Każdy budynek, w którym znajdują się mieszkania został zbudowany z nowoczesnych materiałów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Udogodnienia czekające na nabywców

Mieszkanie 3 pokojowe Piątkowo można kupić w stanie pod klucz. Mieszkania pod klucz są całkowicie wykończone według preferencji klienta. Oznacza to, że od razu nadaje się do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że mieszkanie to jest wyjątkowo wygodne i łatwe do zagospodarowania. Mieszkania te zapewniają mieszkańcom dostęp do miejsc parkingowych. Deweloper zadbał też o to, aby mieszkańcy i ich goście mieli zapewniony dostęp do miejsc postojowych z możliwością ładowania samochodów hybrydowych.