Motoryzacja

Kiedy i dlaczego warto wynająć busa?

Jeżeli interesuje Cię wynajem nowych i wygodnych busów, zachęcamy do zapoznania się z naszą flotą samochodową. Pojazdy z oferty udostępniamy w formie najmu krótko- i długoterminowego. Wynajem busów w Krakowie może być świetną opcją przy planowaniu wycieczek objazdowych, organizacji wyjazdów i spotkań służbowych, ale nie tylko! Nasza flota sprawdzi się zawsze wtedy, gdy  priorytetem jest nie tylko wygoda pasażerów, ale również atrakcyjna cena najmu, elastyczna oferta i swobodny wybór modeli busów.

Wynajem busa – Kraków. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Klientom indywidualnym i firmom oferujemy bezpośredni dostęp do busów 9-osobowych. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone modele o bogatym wyposażeniu. Do wyboru klientów pozostawiamy dziewięcioosobowe modele: Mercedes Vito, Renault Trafic i Toyota Proace z automatyczną i manualną skrzynią biegów. Jeżeli poza pasażerami planujesz przewozić również bagaże, sprawdź Fiata Ducato z bagażnikiem o pojemności 10 m3!

Wynajem busów w Krakowie – opcja krótko- i długoterminowa

Flota samochodowa jest dostępna na elastycznych i przystępnych warunkach. Wynajem busów w Krakowie może mieć charakter krótkoterminowy lub, jeżeli potrzebujesz auta na dłuższy czas,  długoterminowy.  Dużym zainteresowaniem cieszy się opcja wypożyczenia busa na weekend. Możesz odebrać samochód w piątek po pracy i oddać dopiero w poniedziałek rano! Zachęcamy do swobodnej konfiguracji najmu wedle indywidualnych potrzeb!

Poznaj naszą flotę!

Wszystkie vany są pojazdami nowoczesnymi w doskonałym, stale nadzorowanym stanie technicznym. Oferujemy modele wyposażone w pełen pakiet udogodnień: począwszy od standardowego wspomagania kierownicy i wielostrefowej klimatyzacji przez umilający podróż zestaw audio po zaawansowane systemy bezpieczeństwa w tym: kontrolę trakcji i asystenta hamowania. Nasze busy są ubezpieczone, zatankowane, sprawne technicznie i… gotowe do trasy!

Planujesz wynajem busa w Krakowie? Sprawdź, jaką ofertę przygotowała dla Ciebie wypożyczalnia samochodów. Działamy na terenie całej Polski, oferujemy transparentne warunki najmu i brak ukrytych opłat.