Gdzie zamawiać drukarki etykiet?
Przemysł

Gdzie zamawiać drukarki etykiet?

Zakup drukarki etykiet wiąże się z wyborem odpowiednich parametrów urządzenia oraz sprawdzonego dostawcy, który zagwarantuje Ci dobre ceny i sprawną obsługę. W obu przypadkach możesz liczyć na Brady Polska – sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży drukarek do etykiet oraz akcesoriów niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania. Zapewniamy korzystne dla klientów warunki płatności, a także wsparcie posprzedażowe, w tym szkolenie, pomoc w obsłudze technicznej i serwis.

Drukarki etykiet Brady – trwałe nadruki

Być może tym, co interesuje Cię najbardziej, jest trwałość drukowanych etykiet. Każda drukarka do etykiet samoprzylepnych Brady to gwarancja odporności etykiety na warunki atmosferyczne, oleje, smary i intensywną eksploatację, ponieważ urządzenie nanosi nadruk termotransferowo. Dzięki temu masz pewność, że wykonane oznaczenie lub naklejka będzie służyć pracownikom lub klientom przez wiele lat.

W naszym asortymencie znajdziesz drukarki do etykiet przystosowane do różnych potrzeb – z oferty korzystają między innymi firmy produkcyjne, instalatorzy, firmy kurierskie, producenci elektroniki, czy laboratoria. Są to takie urządzenia jak:

  • przenośne drukarki kodów kreskowych,
  • drukarki przemysłowe,
  • drukarki do etykiet typu desktop.

Każda nasza drukarka jest termotransferowa, a jej szczegółowy opis znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Możesz liczyć także na fachowe doradztwo pracowników Brady Polska, co pozwoli uniknąć nietrafionego zamówienia na drukarkę do naklejek.