Wygodna drukarka do drukowania naklejek
Handel

Wygodna drukarka do drukowania naklejek

Potrzebujesz profesjonalnego urządzenia do wykonywania estetycznych i trwałych etykiet? Drukarka do naklejek spełni Twoje oczekiwania. To praktyczne, przenośne urządzenie w prosty i szybki sposób, drukuje etykiety, kody kreskowe czy inne rodzaje naklejek. Jakość wydruku, którą oferują te drukarki etykiet, jest bardzo wysoka, a same naklejki są odporne na działanie promieni UV, wody, smarów czy olejów. 

Do czego można wykorzystać drukarki do etykiet?

Drukarki etykiet, które oferuje sklep internetowy to urządzenia wielu rodzajów, np.:

  • drukarki do etykiet biurowe – przeznaczone do wydruku w niewielkim nakładzie, 
  • przemysłowe drukarki etykiet – wyróżniające się wysoką wydajnością, przeznaczone dla firm o dużym zapotrzebowaniu na etykiety,
  • drukarki etykiet termotransferowe – pozwalają uzyskać optymalny efekt z wyrazistym i trwałym nadrukiem,
  • drukarki etykiet kolorowe – kolorowy nadruk uzyskiwany jest, dzięki wykorzystaniu do drukowania specjalnej taśmy barwiącej.

Drukarka do drukowania naklejek kolorowych może być wykorzystywana nie tylko do etykiet samoprzylepnych, ale również do nadruków na biletach.

Drukarka do naklejek ułatwia pracę, bo umożliwia przygotowanie gotowej etykiety samoprzylepnej bez konieczności korzystania dodatkowo z taśm lub klejów. Takie naklejki doskonale sprawdzą się np. w aptekach, piekarniach, sklepach, jako etykiety na butelki lub fiolki w laboratoriach. Drukarki etykiet mają przystępne ceny i są bardzo wytrzymałe.