Jaką bieliznę wybrać po operacji?
Handel

Jaką bieliznę wybrać po operacji?

Operacje mogą być większe lub mniejsze, trudniejsze lub mniej skomplikowane – zawsze jednak jest to ingerencja w ciało człowieka, więc jest to okres gdy jest ono szczególnie wrażliwe i potrzebuje odpowiedniej opieki. Bielizna pooperacyjna to produkty, które są kierowane zarówno do osób po operacjach onkologicznych, jak i tych, które zdecydowały się na zbiegi z chirurgii estetycznej.

Każdy przypadek jest indywidualny, dlatego też liczba produktów kierowanych do pacjentów jest ogromna – po to, by każdy mógł wybrać coś najbardziej odpowiedniego. Co można znaleźć w asortymencie sklepu? 

Bielizna specjalistycza – co kupić?

W sklepie z bielizną pooperacyjną można znaleźć między innymi biustonosze dla amazonek czy biustonosze przeznaczone dla kobiet po zabiegach powiększania lub rekonstrukcji piersi. W sprzedaży są również protezy piersi – komfortowe i lekkie w noszeniu. Warto zdecydować się na model regulowany, dzięki czemu można go łatwo dopasować do potrzeb konkretnej kobiety. Są nawet specjalne protezy piersi do pływania. W sklepie można też znaleźć inne produkty – jak bielizna po liposukcji czy preparaty na blizny. 

Zamawianie bielizny online

Można skontaktować się z konsultantką, która doradzi jaki dokładnie produkt najlepiej się sprawdzi w danym przypadku i odpowie na wszystkie pytania. Wszystkie produkty powstały we współpracy z chirurgami onkologicznymi i plastycznymi, dlatego można mieć pewność, że pomogą, a nie będą szkodzić – stosowanie odpowiednio dobranej bielizny jest ważne dla dobrego gojenia ran. Zamawianie online jest przy tym niezwykle proste! Wszystkie biustonosze pooperacyjne czy kostiumy kąpielowe można znaleźć w różnych rozmiarach.