Fani gry Fortnite szukają figurek
Handel

Fani gry Fortnite szukają figurek

Wszyscy gracze popularnej gry komputerowej Fortnite, a przede wszystkim jej wierni fani, poszukują w sieci najnowszych i najlepszych figurek ze skinami z gry, i mogą je kupić w jednym ze znanych miejsc w sieci, jakim jest sklep dla geeków. Zakupy w sklepie z gadżetami i akcesoriami z gry to sama przyjemność. Po pierwsze możecie kupić figurki postaci z gry z każdego sezonu, zaczynając od pierwszego a kończąc na aktualnym sezonie gry.

Po drugie oprócz figurki przedstawiającej najlepszego skina akcji, w pudełku znajdziecie także dodatkowe wyposażenie, takie jak broń, plecak i inne gadżety. Dzięki temu dzieci mogą bawić się figurkami jak żołnierzykami, nie siedząc wiele godzin w sieci.

Czy wiecie, że figurki Fortnite są ruchome?

Sklep Fortnite oferuje jak już wspomnieliśmy figurki z postaciami z tej wyjątkowo ekscytującej gry komputerowej. Mają one około 18 centymetrów i są ruchome, co oznacza że nadają się jako edukacyjne zabawki dla starszych dzieci, które świat gry pragną przenieść do zabawy w rzeczywistości. Skiny sprzedawane w geek sklep mają bardzo charakterystyczny wygląd, są niemalże identyczne i realistyczne, jak te postacie występujące w wirtualnej grze.

Figurki różnej wielkości dla kolekcjonerów

W sklepie znajdziecie Państwo nie tylko większe figurki, znajdują się także mniejsze kolekcje, co nie oznacza że są one gorsze. To idealne gadżety dla kolekcjonerów, które można ustawić w specjalnej gablocie, dzięki czemu nie będą się niszczyć i długo będą zdobić ścianę naszego pokoju. Dla młodszych zwolenników gry Fortnite można w takim sklepie znaleźć zabawki, maskotki i inne ciekawe opcje przedstawiające postacie z gry, doskonałe i bezpieczne do zabawy dla najmłodszych dzieci.